דניאל סאן קריאף
דניאל סאן קריאף  הופעה מיוחדת ואינטימית במינימליזם מוזיקלי מדויק. שירים נבחרים משני אלבומיה ״יש לאן לחזור״ ו״תורי לומר״ ושירים חדשים…

01.04.2023
שבת

דלתות

17:30

דניאל סאן קריאף

 הופעה מיוחדת ואינטימית במינימליזם מוזיקלי מדויק.

שירים נבחרים משני אלבומיה ״יש לאן לחזור״ ו״תורי לומר״ ושירים חדשים בהשמעת בכורה.

מופע 360º

לראשונה בפסנתר-גיטרה-תוף-כינור

רפאל כהן- גיטרה

נדב פאסט- כינור

www.danielsunkrief.com

למי שלא מכיר, דניאל סאן קריאף היא זמרת יוצרת בעברית, כותבת ומלחינה את שיריה, אלבומה האחרון ״יש לאן לחזור״ יצא בקיץ 2022 בהפקה מוזיקלית של תומר יוסף.

דניאל יוצרת מיקרוקוסמוס סוער, חשוף ואותנטי מבלי לדעת שיש ברירה אחרת. נישאת על גלי החופש שמאפיינים אותה בחיים וגם ביצירה, קול ישראלי נשי חדש שחוצה את הגבולות.  בכתיבה פשוטה ועמוקה יחד, כמעט פילוסופית, מנגינות מדביקות ועולם קצב פנימי עשיר דניאל מביאה סאונד ייחודי בחתימה קולית שאין כמותה. המוזיקה שלה משלבת ומכילה השפעות מסגנונות שונים כמו פופ, מוזיקת עולם ונשמה.

המפגש הראשון של דניאל עם הקהל הרחב לא היה בדיוק לפי הספר ולמעשה היא שרפה את קיסריה עוד לפני שהוציאה סינגל אחד לרדיו, כשעלתה על הבמות כזמרת החדשה של להקת "טיפקס", איתם הופיעה בבמות רבות וגדולות ברחבי הארץ בין השנים 2016-2020. סאן הופיעה מאות פעמים בפרויקטים רבים כמו ״תזמורת ארמון בזמן״, ״בלאק גורו״ ושיכללה את מה שכבר היה טבוע בה עוד משחר הילדות, היכולת לכבוש קהל עם כריזמה וסטאר קוולטי שבוהקים למרחקים והכישרון להפוך כל שיר לשלה בקלילות.

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב