הפסטילוז!
14/08 מסיבת-הופעת סיום ההדסטארט של האחיות לוז (שירה ז' כרמל, יפעת זיו וענת מושקובסקי) עם ביצועי לייב לחומרים החדשים מהאלבום…

14.08.2018
יום שלישי

דלתות

20:30

הפסטילוז!

מסיבת-הופעת סיום ההדסטארט של האחיות לוז (שירה ז' כרמל, יפעת זיו וענת מושקובסקי)
עם ביצועי לייב לחומרים החדשים מהאלבום שבדרך + אורחים והפתעות (שיפורסמו בהמשך)

מופע עמידה

20:30 60 ₪

פירוט:

בתום 4.5 שנים, EP בכורה, אלבום LIVE ומאות הופעות שבהן הצליחו להדביק קהל גדול ומגוון בקדחת הסווינג; לאחר שהשתתפו בפסטיבלים בארץ ובעולם כגון פסטיבל הג'אז של מרסיי (צרפת), פסטיבל סאפאריקום ג'אז (קניה), פסטיבל הג'אז בים האדום אילת ופסטיבל הג'אז ת"א; לאחר שיתופי פעולה עם כמה מגדולי המוזיקאים – בין השאר שלומי שבן, שלמה גרוניך, יוני רכטר, מארש דונדורמה, תזמורת המהפכה ורביעיית ה-Manhattan Transfer האגדית, ואחרי שהן מככבות מזה שנה וחצי בהצגה "סיפור אהבה בשלושה פרקים" בבימויו של נתן דטנר בתאטרון הלאומי הבימה – כבר אפשר לקבוע בוודאות: האחיות לוז הן תופעה ייחודית בסצנת המוזיקה הישראלית.

ההרמוניה הקולית המוקפדת והממגנטת שלהן, הופכת את ה"אחיות" לכלי ווקאלי ומוזיקלי ייחודי. בין אם בלוויית הרכב הנגנים התקופתי שלהן, המעניק לקהל מסע קצר בזמן אל ימי תחילת הג'אז במאה הקודמת, או בשירים מקוריים הצורפים יחד את העולמות המוזיקליים המגוונים שכל אחת מגיעה מהם, מביאות האחיות לוז לקדמת הבמה קול נשי חזק ומעניין.

כעת, הן בשלות לפתוח לקהל צוהר נוסף לתוך יצירתן, ומוציאות לראשונה אלבום אולפן עם חומרים מקוריים שלהן, באנגלית ובעברית. האלבום הוא פרי יצירתן של האחיות, אותו הפיקו מוזיקלית במשותף עם המפיק והיוצר המוערך SHUZIN ,Geshem) 3421, הפיק את אלבומה האחרון של אסתר רדא ועוד ועוד). הסינגל הראשון מתוכו – Time Tale – יצא ביוני 2018 וזכה להשמעות רדיו רבות ושבחים בקרב מבקרי מוזיקה ("לוז פואה!" – בן שלו, הארץ).

האלבום החדש שיצא במהלך הקיץ, נכתב במטרה להביא קצת לוז (לוז =אור בספרדית!) לעולם. השירים עוסקים כל אחד בדרכו בנושא תקווה, ומציירים למאזינ/ה עולם דומה מאד לזה שלנו, על כל המורכבות והקשיים שיש בו, אבל בעולם של האחיות לוז יש כוח מניע נוסף – התקווה והנחמה שבהרמוניה, אולי אם ניתן מקום לכוח הזה גם בעולמנו אנו, יהיה לנו כאן יותר קל.

 

 

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב