'עיליי אשדות
תוך שנתיים בלבד הפך עיליי אשדות ממפיק אלמוני לנשק הסודי של האמנים החשובים במדינה. מנונו (לה הפיק את אלבום הבכורה ׳סטטוס׳…

17.04.2024
יום רביעי

דלתות

22:00

תוך שנתיים בלבד הפך עיליי אשדות ממפיק אלמוני לנשק הסודי של האמנים החשובים במדינה. מנונו (לה הפיק את אלבום הבכורה ׳סטטוס׳ ועד אלון עדר, לצד שיתופי פעולה מסקרנים שעתידים להשתחרר בקרוב עם אנה זק, רן דנקר, ואף אלבום ליהודית רביץ.

 

אחרי הסינגל הראשון ״מלאך״ עם נונו שלווה בקליפ מהמם בכיכובם של נונו עיליי וחברים, יצא ״ארמון (אהבה שמזיזה את השמש)", שזכה לשבחים, השמעות רבות בסטרימינג ונכלל בפלייליסטים של תחנות מובילות. הסקרנות והתאבון לקראת האלבום המלא רק גברו, זה ברור.

 

באלבום ״היסטוריה סודית״, עיליי צולל להיסטוריה הסודית שעל שמה קרוי האלבום: המשפחה, עם כל הכאבים והפחדים והשדים שטמונים בה. ההפקה עתידנית-כמעט בעוד הטקסטים נעים על הגבול בין מיסטי ליומיומי לגמרי, במנעד שמזגזג באלגנטיות מושלמת בין משלבים, בין ״עוונותיי״ ל״דאונים״ בקלילות.

 

האלבום הראשון של עיליי אשדות, מסע הפופ הנסיוני ופעור-התודעה שנקרא ״חיים מקסימליים״, יצא בסוף 2021 בלייבל האמריקאי Records Milk Orange כשעיליי היה רק בן ,23 ושירים מתוכו הגיעו לפלייליסט ההייפרפופ הרשמי של ספוטיפיי וזכו לקהל מאזינים ברחבי העולם.

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב