עלמה גוב-פסנתר, להקה, רביעיית מיתרים
עלמה גוב מגיעה למופע מיוחד בלבונטין כחלק מסיבוב ההופעות של השקת האלבום "מאוחר מדי". המופע בלבונטין ילווה ברביעיית מיתרים בעיבודיו…

23.02.2022
יום רביעי

דלתות

20:00

עלמה גוב מגיעה למופע מיוחד בלבונטין כחלק מסיבוב ההופעות של השקת האלבום "מאוחר מדי". המופע בלבונטין ילווה ברביעיית מיתרים בעיבודיו של נדב סיוון. כמו כן יתארח המפיק, הפסנתרן והיוצר נועם פוקס שילווה את עלמה בפסנתר וישיר לראשונה משיריו.

עלמה גוב, מוזיקאית, זמרת וכותבת שירים, מוציאה לעולם אי.פי בכורה תחת הלייבל קמע. בתנועה קלילה בין סגנונות הפולק, הג'אז ומוזיקה הישראלית, השירים שלה מזמינים את המאזינים לקחת פסק זמן ולהתמסר לעולם של רגש ולצלול לעומקים חדשים.

עלמה, בת 19, הספיקה להשתתף בפרויקטים שונים. ביניהם, אוסף מיוחד של פרויקט הגנרטור (שיתוף פעולה של בירה מכבי ואינדינגב) שהוציא את סינגל הבכורה "תראה", אשר זכה לביקורות אוהבות. בנובמבר 2021 הוציא את אלבומה "מאוחר מדי" שקיבל תוך מספר שבועות עשרות אלפי השמעות ברחבי המדיה, וכניסה לפלייליסט ערב ברשת ג.

בין השאר חיממה את אלון עדר והשתתפה במופע של פרוייקט 30 בפסטיבל הפסנתר האחרון.

עם סאונד חם ואינטימי ובקול ייחודי, השירים לעיתים מנחמים ולעיתים מלנכוליים. מזוהה בקולה העוטף שמסמן אותה כיוצרת שדרכה ארוכה ורוויה במוזיקה איכותית ומסקרנת.

ייצוג והפצה: קמ"ע
 yael@kameamusic.co.il

ניהול אישי ובוקינג: זהר איזנמן
hazoz555@gmail.com

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב