ערב אפרכסת
טל אורן נעמיקו ניר שלמה חיה מילר MOAN 30/40 ₪

05.09.2013
יום חמישי

דלתות

21:00

ערב אפרכסת: טל אורן נעמיקו ניר שלמה חיה מילר MOAN

 

העיר מלאה תמיד במוזיקה חדשה, מרגשת ומצויינת, אבל אנשים רבים לא זוכים להכיר אותה כי הם לא שמעו עליה, או לא יצא להם להגיע להופעה.

לכבוד ראש השנה העברי, בחרנו חמישה אמנים והרכבים מקומיים האהובים עלינו, לערב אחד (ארוך!) של מוזיקה מקומית מצויינת בלבונטין 7. יהיו שם:

חיה מילר – טקסטים שנונים, רוק שאינו משוייף בקצוות, אינדי כמו שאינדי צריך להשמע. אחרי חמש שנים בשטח, חיה מילר הוציאו אלבום בכורה שבושל באולפני 'קקטוס' (של נדב אזולאי וגיל נמט) בב"ש, ומממשים את ההבטחה והבאז שנוצרו סביבם.

MOAN – שילוב בין כלים חיים לאלקטרוניקה עתידנית – גיטרה, תופים, סינתיסייזרים, מחשב ושירה נשית, MOAN יוצרים את אחד הדברים הכי יפים ששמענו לאחרונה. זה נשמע קצת כמו הגירסא החיה והקצבית יותר של Folo.

NoamiKo – נעם הלפר (קיצו, פולו) הוא אחד הדברים הכי מעניינים שקורים כאן כרגע. אחרי תקופה בהרכבים משובחים, נעם יצא לאחרונה לקריירת סולו שכוללת הרבה מאוד ביטים, סמפלר ויצירת אינדיטרוניקה משובחת:

טל אורן – רוקרית משובחת ואמיתית, שכבר כמה שנים מסתובבת פה, עם הרכבים משתנים ועושה רוק קשוח, אפל ובועט. כרגע עובדת על אלבום הבכורה שלה עם נדב אזולאי וגיל נמט. אלינו היא תגיע להופעה ראשונה עם הרכב חדש.

ניר שלמה – אחרי שראינו אותו בפעם הראשונה, הגדרנו אותו כרות דולורס וייס הגברי. חבר להקת "כלבי רוח", מופיע עם חומרים אישיים שלו, בהגשה נדירה, עם הרבה נשמה, גיטרה וסאונד כואב ומלנכולי, ניר עושה רוק עצוב ומשובח בעברית.

30/40 ₪

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב