פלורה
במיוחד לכבוד פסטיבל הפסנתר 360 פלורה תבצע הופעת סולו פסנתר עם שירים חדשים וגם פחות חדשים. יתארחו קרן טננבוים ואלכס…

08.04.2019
יום שני

דלתות

10:30 pm

פלורה

במיוחד לכבוד פסטיבל הפסנתר 360 פלורה תבצע הופעת סולו פסנתר עם שירים חדשים וגם פחות חדשים. יתארחו קרן טננבוים ואלכס משה המופלאות.

פלורה (לירון משולם) היא זמרת, יוצרת ומפיקה, מהקולות הבולטים במוזיקה האלקטרונית המקומית. בשנים האחרונות היא ביססה את מעמדה כיוצרת שלא מפסיקה להשתנות ולחקור גבולות חדשים.
האלבום האחרון והשלישי שלה, "מקום" הוא האלבום הראשון שלה שיצא בעברית. היא כתבה, הלחינה והפיקה אותו בעצמה, ו"מותר" ו"שיר לשיפור המצברוח" מתוכו זכו לקבלת פנים מחבקת מהקהל. בנוסף לטורים רבים עם פרויקט הסולו שלה, פלורה הופיעה גם כקלידנית והזמרת בהרכב של אסף אבידן. היא הופיעה איתו במעל מ 200 הופעות ברחבי העולם, כולל פסטיבלי ענק. לאחרונה נבחר השיר שלה This is Happening לפרסומת בכיכובה עבור החברה הבינלאומית Paypal.

משולם גדלה בבית מוזיקלי, בת לגיטריסט קלאסי, שחשף אותה לעולמות מגוונים. לאחר שסיימה לימודים באקדמיה למוזיקה בירושלים, הוציאה ב 2010 את אלבום הבכורה Happy Today באנגלית שהתאפיין בסאונד אלקטרוני חדשני. ב 2014 יצא אלבומה השני Everything Is Here שהמשיך לחקור ולפתח את האספקט האלקטרוני, עם שימוש במקלדות וינטאג' וסימפולים.
22:30 42/50 ₪

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב