פסטיבל לבונטין 01-22/07
פסטיבל לבונטין לבונטין 7 חוגג יום הולדת עם אירועי חגיגת הקיץ המסורתית! יש כל כך הרבה סיבות לשמוח ולחגוג השנה,…

01.07.2021
יום חמישי

דלתות

20:00

פסטיבל לבונטין 01–22/07

לבונטין 7 חוגג יום הולדת עם אירועי חגיגת הקיץ המסורתית! יש כל כך הרבה סיבות לשמוח ולחגוג השנה, ויום הולדת 15 ללבונטין הוא אירוע מרגש במיוחד.

אחרי הסגרים, החששות, הביטולים וחוסר הוודאות כולם כל כך התגעגעו להופיע, וגם הקהל ציפה בהשתוקקות לשוב אלינו. כולנו צמאים למוזיקה, משהו לנשמה. צמאים לרגעים של קסם שמתרחשים רק בהופעה חיה, כשהמוזיקה שפורצת מהבמה מביטה לנו ישר בעיניים.

חגיגות יום ההולדת ה-14 שלנו אמנם בוטלו, אבל להבדיל משנה שעברה – השנה חזרנו למוטב והרכבנו עבורכם פסטיבל הופעות מיוחד בהשתתפות מיטב האמנים מישראל ומהעולם ממגוון רחב של ז'אנרים, סגנונות וצלילים.

במהלך חודש יולי נארח מוזיקאים ניו יורקים מהשורה הראשונה: מאסטר הג'אז וויליאם פרקר, ולראשונה בישראל גם את אמני ההרכב In Order To Survive ואת הגיטריסטית הווירטואוזית מרי הלבורסון, לצד שמות בולטים בסצנה המקומית: עמיר לב, עינב ג'קסון כהן, האחים צברי, רייסקינדר, פלא אוזן, אביגייל רוז, רם אוריון, למהלא, טברנק, not on tour, דניאל קורן, רועי פרייליך והמתוקים רצח, ועוד רבים ומשובחים. ואיך אפשר לחגוג יום הולדת ללבונטין בלי ערבי המרתון המפורסמים שלנו?

אז בגלל שהתגעגענו, החלטנו השנה לערוך לא אחד, לא שניים, אלא שלושה (!) ערבי מרתון הופעות מדהימים עם מבחר אמנים מרגשים. בואו לציין איתנו 15 שנים של יצירה עצמאית, מוזיקה חופשית ואווירה של משפחת אינדי אחת גדולה שכולה השראה בלבונטין 7.

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב