25 שנה לאלבום Nevermind
ערב מחווה מיוחד. מרתון הופעות בציון 25 שנה לאלבום המופת של נירוונה -Nevermind נירוונה הייתה להקת גראנג' אמריקאית פופולרית מאברדין,…

18.05.2017
יום חמישי

דלתות

22:30

שנה לאלבום Nevermind של נירוונה

ערב מחווה מיוחד. מרתון הופעות בציון 25 שנה לאלבום המופת של נירוונה -Nevermind
נירוונה הייתה להקת גראנג' אמריקאית פופולרית מאברדין, וושינגטון. אשר פרצה אל הזרם המרכזי בעזרת הסינגל "Smells Like Teen Spirit" מתוך האלבום Nevermind. הסינגל העפיל למקום הראשון בארה"ב ונותר בו במשך שבועות, כבש מצעדים ברחבי העולם ודורג במקום ה-6 במצעד 100 הסינגלים הגדולים של בילבורד.
Nevermind נחשב לאחד מאלבומי הרוק הגדולים ביותר בכל הזמנים. הציפיה של מנהלי חברת התקליטים של נירוונה DGCהייתה לרבע מיליון עותקים. האלבום הפתיע כאשר הגיע למעמד של פלטינה משולשת (שלושה מיליון עותקים) במשך זמן של פחות משישה חודשים מאז צאתו. בינואר 1992 הגיע האלבום למקום הראשון במצעד האלבומים של בילבורד. להיטים שיצאו מתוך האלבום כגון " Lithium" ו " Smells Like Teen Spirit" זכו להצלחה מסחררת ולזמן מסך בלתי רגיל ב MTV.
ההצלחה הגדולה של נירוונה, האלבום והסינגל המוביל, תוארו כמהפכה בתפיסה של הרוק במוזיקה. הרוק האלטרנטיבי של נירוונה חדר כה עמוק למיינסטרים האמריקני, עד שהפך בן רגע להמנון של הנוער ופרץ את הדלת לעוד עשרות להקות שעשו את הרוק'נרול שלהן אחרת – רועש, אלטרנטיבי וכועס.
כעת, 25 שנה אחרי, יעלו על בימת לבונטין 7 – כמה הרכבים בזה אחר זה, לתת כבוד לאלבום המופת Nevermind וללהקה ששינתה את פני ההיסטוריה של הרוק העולמי – נירוונה. באירוע יבוצעו כל שירי האלבום Nevermind + שירים נוספים של נירוונה.
בהשתתפות: אמיר גבריאל והשותפים, הקרקס של דולי, Stellar Lane, רוני וודו, קדחת, Fixed Stars.

22:30 45/55 ש"ח

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב