3-9-3-כסאות מוזיקליים
3-9-3-כסאות מוזיקליים מופע מיוחד לפסטיבל הפסנתר, ״3-9-3-כסאות מוזיקליים״ שלושה פסנתרנים, שלושה מוטיבים, תשע יצירות. שלושה פסנתרנים וירטואוזים, אוריאל הרמן, סתיו…

10.04.2022
יום ראשון

דלתות

19:30

3-9-3-כסאות מוזיקליים

מופע מיוחד לפסטיבל הפסנתר, ״3-9-3-כסאות מוזיקליים״ שלושה פסנתרנים, שלושה מוטיבים, תשע יצירות.
שלושה פסנתרנים וירטואוזים, אוריאל הרמן, סתיו אחאי וגדי שטרן, במשחק כיסאות מוזיקליים מיוחד. כל פסנתרן ממציא מוטיב מוזיקלי, ונותן לשני הפסנתרנים האחרים לאלתר יצירה קצרה מתוך המוטיב. שלושה פסנתרנים, תשע יצירות על שלושה מוטיבים.
על הפסנתרנים:

סתיו אחאי- כוכבת עולה בשמי הג׳אז בישראל, עם הופעות בפסטיבל הג׳אז באילת, חשיפה בינלאומית, בחירה לאחד באלבומי הג׳אז המומלצים של עיתון הארץ ואלבום השנה במגזין קולומבוס, היא פסנתרנית, קלידנית, מלחינה ומעבדת.
היא החלה את דרכה המוזיקלית מנקודת מבט קלאסית, וככל שחלפו השנים, חקרה את מגוון הג'אז הרחב, הרוק והפופ. כיום היא משלבת בין העולמות ויוצרת פלטת צבעים ייחודית.ההשפעות של סתיו נעות בין באך לבארטוק, סטיב רייך, סטילי דן, רדיוהד, מונק, רוברט גלספר ועוד רבים אחרים.

גדי שטרן- פסנתרן להקת shalosh, אחד מהרכבי הג׳אז הישראלים הכי מצליחים בעולם בשנים האחרונות, איתו הוא מופיע ברחבי העולם בשנים האחרונות ומשחרר אלבומים בלייבל היוקרתי ACT.
מלמד עבודתו בשלוש, גדי הוא מפיק מוזיקאלי שהפיק אלבומים להרכבי ג׳אז ואומני סולו בארץ, הוא משתף פעולה עם מגוון מוזיקאים באירופה וניו יורק בפרוייקטים שונים.
בתור אומן סולו, גדי הופיע הופעות סולו של אימפרוביזציה בפסטיבלים בניו יורק, צ'כיה, איטליה וישראל, ״אני בחיפוש תמידי אל המקום בנפש שנמצא על גבול התודעה, החופש שבאינטואיציה מוליך אותי תמיד למקומות חדשים ולא מוכרים בנגינה.״

הפסנתרן והמלחין אוריאל הרמן, נחשב לאחד הקולות המקוריים והווירטואוזיים בסצנת הג׳אז העולמית, השילוב שלו בין מוזיקה קלאסית וג׳אז מושך קהלים אחריו בכל העולם.
המוסיקה של אוריאל הרמן נעה בין העולמות של ג׳אז ורוק תוך שימוש בצורות כתיבה קלאסיות ובאלמנטיים של מוסיקה מהמזרח. כבר יותר מ7 שנים שאוריאל מופיע באופן קבוע בארה״ב, דרום אמריקה, המזרח הרחוק לצד ביקורים תכופים באירופה.

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב