טיסות סולו
טיסות סולו תמוז ובינג'ה, חברי TATRAN, משתלטים על הלבונטין לערב של שתי הופעות סולו מיוחדות. BENJA המוזיקה של בינג׳ה, שהוציא…

08.03.2023
יום רביעי

דלתות

20:30

טיסות סולו

תמוז ובינג'ה, חברי TATRAN, משתלטים על הלבונטין לערב של שתי הופעות סולו מיוחדות.

BENJA

המוזיקה של בינג׳ה, שהוציא לאחרונה אלבום סולו ראשון ומפעים, מבטאת הגישה הלא שגרתית שלו לכלי הנגינה על ידי מיזוג המוזיקה המקורית שלו עם מנגינות נצחיות, מוזיקה קלאסית מסורתית, יצירות עכשוויות פורצות דרך, אוונגרד רחב טווח וצלילים עם תו היכר ברור. המוזיקה מציגה את עצמה עם תחושת דומיננטיות, אינטימיות וגוון נדיר של אישיות רגישה, מה שהופך את ההופעה שלו למסע אימתני ועמוק אל גבולות המציאות והדמיון.

Tamuz Dekel

תמוז הוציא לאחרונה מספר אלבומי סולו קצרים שנותנים, כל אחד בדרכו, הצצה מזווית שונה אל העולם האבסטרקטי והייחודי שהוא מייצר. במופע הסולו החדש שלו, תמוז לוקח למסע אסוציאטיבי בתוך שלל האזורים המוזיקליים והמרחבים הצליליים שהוא חוקר. בוירטואוזיות מלאת דמיון, תמוז משלב את אמנות הנגינה עם אמנות הסאונד ויוצר יחד עם שני בעלי בריתו – הגיטרה ושלל האפקטים – עולמות וסיפורים סוחפים ומלאי פרטים. המוסיקה של תמוז מגיעה מהלב ונכנסת אל הלב; נעה בין עדינות של שיר ערש לבין דרמה תזמורתית אפית, מלאת חופש וחסרת גבולות; מוסיקה שמצליחה לעורר הקשבה עמוקה והתמסרות חסרות מאמץ.

Organizer

Export

Location

לבונטין 7, בר ומועדון הופעות

רח' לבונטין 7, תל אביב